Naujienos

Vasarai einant į pabaigą, artėja prie pabaigos švietėjiškų seminarų ciklas apie eksploatacijai netinkamose transporto priemonėse esančias pavojingas medžiagas ir jų keliamą pavojų visuomenės sveikatai ir aplinkai, ENTP surinkimo vietas visose apskrityse.

GIA neišduoda įrodančių dokumentų transporto priemonių importuotojams

Diskusijos seminarų metu leido plačiau susipažinti su padėtimi regionuose, daug informacijos suteikė dalyvavę kontroliuojančių institucijų pareigūnai. Su dalyvavusiais savivaldybių deleguotais atstovais aptarėme papildančių sistemų kūrimo galimybes, ką tęsime sekančio seminarų ciklo metu.

Kokie „sutvarkymo“ procentai ataskaitose, kaip tvarkome ENTP „popieriuje“ ir kodėl pakelėse, pamiškėse, didelių gabaritų atliekų aikštelėse, komunalinių atliekų sraute ir net upių dugne „atrandame“ autoatliekų?

 Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams kyla daugybę klausimų, dėl ENTP tvarkymui skirtų lėšų panaudojimo tikslingumo bei skaidrumo.

  Švietėjiški, informaciniai seminarai „Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams“ praėjo Marijampolėje, Alytuje ir Kaune. 

LR aplinkos minsterija teikia pasiūlymą dėl ENTP kriterijų nustatymo, ankstesnis bandymas nustatyti ENTP kriterijus virto rezonansiniu.

Prasideda akcija

Siekiant užkirsti kelią aplinkos teršimui transporto priemonių atliekomis bei užtikrinti tinkamą atliekų tvarkymą autotransporto priežiūros ir remonto sektoriuje nuo š. m. balandžio 1 d. skelbiama akcija „Garažiukas “.

Partek.lt - Tai sistema, pritaikyta patogiam ir efektyviam naujų ir naudotų autodalių verslui.  Šis autodalių paieškos portalas struktūrizuotas taip, kad būtų patogu naudotis tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.

Partneriai