60 eurų ENTP tvarkytojui - kada pinigai pasieks perdirbėjus

automobile-recycling.jpeg

Utenoje - apie ENTP esančias pavojingas medžiagas ir jų keliamą pavojų visuomenės sveikatai ir aplinkai, ENTP surinkimo vietas visose apskrityse.

Vasarai einant į pabaigą, artėja prie pabaigos švietėjiškų seminarų ciklas apie eksploatacijai netinkamose transporto priemonėse esančias pavojingas medžiagas ir jų keliamą pavojų visuomenės sveikatai ir aplinkai, ENTP surinkimo vietas visose apskrityse.

Seminaras „Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams“ Utenos apskrityje, už kurio pravedimo sąlygas dėkojame Utenos rajono savivaldybei, išsiskyrė tuo, kad sulaukėme Utenos rajono savivaldybės tarybos nario Sigito Mecelicos dėmesio. Lietuvos žaliųjų partijai atstovaujantis tarybos narys, gyvai domėjosi ENTP tvarkymo aktualijomis, gilinosi į problematiką.

Seminaro metu aptarėme ENTP tvarkymo kaštų finansavimo problemą, nelegaliai veikiančių ENTP ardytojų bei transporto priemonių importuotojų daromą žalą. Seminaro dalyviai pasidalino savo įžvalgomis, siūlė sprendimo būdus, domėjosi kaip panaudojami transporto priemonių importuotojų skiriami pinigai. Pateikus informaciją, kad vienos ENTP sutvarkymui skiriama apie 65 eurus, seminaro dalyviai diskutavo kaip šie pinigai galėtų prisidėti prie ENTP tvarkymui nustatytų užduočių įgyvendinimui.

Aktyvus Utenos rajono tarybos nario S. Mecelicos dalyvavimas leido pažvelgti į ENTP keliamas problemas savivaldybės administracijos požiūriu. Diskusijoje išgryninome galimas savivaldybės administracijos ir verslo atstovų bendradarbiavimo kryptis. Sutarėme dėl tolimesnio bendradarbiavimo galimybių tvarkant bešeimininkes ENTP, ieškant sprendimų dėl nelegaliai veikiančių įmonių veiklos legalizavimo.

Partneriai